Ubytovanie v Pruchten

Kompletná ponuka celého ubytovania v Pruchten. Nájdite si jeden z apartmánov a penzióny priamo v meste, alebo aj v okolí Pruchten, kde nájdeme mestá Bresewitz, Fuhlendorf, Barth, Zingst a Wieck.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


7 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 7 1 

1. Ferienhaus Pruchten FDZ 201 

Foto: Ferienhaus Pruchten FDZ 201
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
99 %

Featuring a terrace, Ferienhaus Pruchten FDZ 201 is a holiday home situated in Pruchten. Guests benefit from balcony. The kitchen is equipped with an oven and a fridge. A flat-screen TV with cable channels, as well as a CD player are offered.


2. Ferienhaus Pruchten FDZ 391 

Foto: Ferienhaus Pruchten FDZ 391
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
98 %

Ferienhaus Pruchten FDZ 391 offers accommodation in Pruchten, 44 km from Warnemünde. The unit is 48 km from Rostock. The kitchen has an oven and a microwave. A flat-screen TV with cable channels, as well as a CD player are offered.


3. gelb Muschelsucher 

Foto: gelb Muschelsucher
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
100 %


4. Ostseefische - [#63716] 

Foto: Ostseefische - [#63716]
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
75 %


5. gelb Strandläufer 

Foto: gelb Strandläufer
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
88 %


7. Ferienhaus mit Stromblick 

Foto: Ferienhaus mit Stromblick
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
64 %

Located in Pruchten, Ferienhaus mit Stromblick is a holiday home featuring a barbecue. The property is 45 km from Warnemünde and free private parking is provided. The kitchen has a dishwasher and an oven, as well as a coffee machine and a kettle.


7 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: